Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Krokowa
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Uchwała Nr XIII/125/2011 z dnia 29 września 2011 roku w sprawie przystąpienia do realizacji projektu "Szkoła pełna możliwości! - Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży z Gminy Kroko"

Uchwała Nr XIII/125/2011

Rady Gminy Krokowa

z dnia 29 września 2011 roku

 

 

w sprawie przystąpienia do realizacji projektu Szkoła pełna możliwości! – Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży z Gminy Krokowa”

 

 

Na podstawie art. 18, ust 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 o samorządzie gminnym
( tj. Dz. U. z 2001 Nr 142 poz. 1591 z późniejszymi zmianami),

 

 

Rada Gminy Krokowa uchwala, co następuje:

 

 

§1. Rada Gminy Krokowa przyjmuje do realizacji projekt pn. „Szkoła pełna możliwości! – Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży z Gminy Krokowa” złożony                       w ramach konkursu zamkniętego nr 01/POKL/9.1.2/2011, ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Departament Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia                  i kompetencji w regionach” Działania 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”, Poddziałania 9.1.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych”

 

§2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy.

 

 

§3. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

 

UZASADNIENIE:

 

W wyniku postępowania konkursowego Gmina Krokowa uzyskała dofinansowanie na  realizację trzyletniego projektu „Szkoła pełna możliwości! – Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży z Gminy Krokowa”. Realizacja w/w projektu pozwoli na zorganizowanie i przeprowadzenie szeregu dodatkowych, darmowych zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Krokowa.

Przyjęcie powyższej uchwały jest wymogiem koniecznym dla instytucji finansującej.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dariusz Kaleta 19-02-2012 15:00:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dariusz Kaleta 19-02-2012
Ostatnia aktualizacja: Dariusz Kaleta 19-02-2012 15:01:05