Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Krokowa
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

INFORMACJA DOTYCZĄCA WORKÓW GRUZOWYCH

Uprzejmie informujemy, że w ramach złożonej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicielowi nieruchomości raz w roku przysługuje worek gruzowy typu big-bag o pojemności 1 m3, w ilości 1 szt. na złożoną deklarację.

Worki gruzowe przeznaczone na odpady powstałe podczas drobnych remontów, dostępne są w Referacie Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Krokowej, pok. 217.

Warunkiem otrzymania worka gruzowego jest bieżące regulowanie należności z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Worek wydawany jest na okres maksymalnie 3 tygodni.

Odbiór worka następuje po uprzednim zgłoszeniu do Urzędu Gminy Krokowa osobistym lub telefonicznym pod numerem 58 675 41 17 lub 58 675 41 42. Big-bag należy umieścić w miejscu umożliwiającym dojazd i odbiór przez firmę specjalistycznym sprzętem. Worek musi znajdować się wyłącznie przy posesji, na którą została złożona deklaracja.

 

Worki gruzowe przeznaczone są:

do gruzu betonowego, ceglanego, ceramicznego (m.in. glazura, terakota) i tynkarskiego.

 

Zabrania się umieszczania w workach big-bag :

styropianu, papy, eternitu, pianek, klejów, wełny mineralnej, drewna, paneli, odpadów niebezpiecznych, siatek, opakowań po materiałach budowlanych (folii, wiader, worków po cemencie, itp.) odpadów komunalnych, elektrycznych, elektronicznych.

 

W przypadku stwierdzenia w workach big-bag odpadów innych niż gruzowe firma wywozowa nie odbierze worka sprzed posesji!!!

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Wittbrodt 03-03-2020 10:21:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Wittbrodt 03-03-2020
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Wittbrodt 03-03-2020 10:21:58