Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Krokowa
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych - nagrywanie oraz transmisja obrad Rady Gminy w Krokowej.

 

Zgodnie z art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) – zwanego dalej RODO informuję, że obrady Rady Gminy w Krokowej są nagrywane i transmitowane przez Internet.

  1. Administratorem Pana(i) danych osobowych jest Urząd Gminy w Krokowej, (84-110 Krokowa ul. Żarnowiecka 29), reprezentowany przez Wójta Gminy Krokowa.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych: e-mail: iodo@krokowa.pl
  3. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6. ust 1, lit c – przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, w szczególności zapewnienia jawności i dostępności posiedzeń kolegialnych organów władzy publicznej pochodzących z powszechnych wyborów – zgodnie z art. 18 Ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej oraz art. 11 b Ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, a także do celów archiwalnych na podstawie Ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
  4. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa, zwłaszcza z wymogami Ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
  5. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz Firma świadcząca usługę transmisji. Z uwagi na transmisję oraz późniejsze udostępnienie nagrania sesji w sieci Internet dane będą powszechnie dostępne – administrator nie planuje żadnych ograniczeń.
  6. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Prawo to może podlegać ograniczeniu na podstawie przepisów.
  7. Osoba której dane są przetwarzane, ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych w sposób zautomatyzowany, w tym profilowania.
  9. Administrator nie przewiduje przekazywania danych do państw trzecich w rozumieniu RODO.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Wittbrodt 02-12-2019 09:57:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Wittbrodt 02-12-2019
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Wittbrodt 02-12-2019 09:59:31